https://cmbih.com/moj-cm/aktuelno/sretne-dobitnice-nagradne-igre#sigProIdc2cf5e7fbd
Sretni dobitnici prvog kruga nagradnog izvlačenja #RođendanslavimoiPolovozimo su:
VW auto
1. Iva Mikulić, Grude
2. Sanja Suvajčević, Banja Luka
CM poklon bon 100KM 1. Lejla Sačak-Sirovica, Maglaj 2. Mihailo Stančević, Banja Luka 3. Gordana Cvijanović, Doboj 4. Dijana Lazić, Banja Luka 5. Marjana Filipović, Vitez 6. Julijana Rošić, Banja Luka |
CM poklon bon 50 KM 1. Sanja Medić, Kreševo 2. Svjetlana Vulić, Bratunac 3. Anja Vukadinović, Vitez 4. Mirjana Kremenović, Banja Luka 5. Šemsa Hodžić, Gračanica 6. Radinka Mićić, Bijeljina |
Unicredit poklon kartica u
|
- | ||
LCD tv |
Vikend u etno selu "Čardaci" Vitez 1. Tifa Glumčević, Tuzla 2. Dušanka Cvijetić, Srbac |
Tablet 1. Lejla Denjo, Mostar 2. Mirjana Topić, Srbac |
CM poklon paketi 100x:
Anida Smajlović, Ilijaš
Anita Milošević, Kozarska Dubica
Fahrija Jahjefendić,Hadžići
Branka Nogo, Istočno Sarajevo
Mirka Vidović, Gradiška
Bojana Dugonjić, Doboj
Anđelko Stević, Modriča
Abdulah Muftić,Vogošća
Hasija Mesić, Vogošća
Nada Trogrlić, Žepče
Ajka Hasić, Srebrenik
Ana Nikačević, Kiseljak
Verica Blagojević, Pale
Fatima Subašić, Doboj
Lejla Ibrišimović, Tešanj
Azra Alić, Zenica
Edhem Rahmanović, Lukavac
Josipa Mišković,Vitez
Valentina Sušić, Trebinje
Enida Alihodžić, Gračanica
Alma Mujić,Tešanj
Marica Knežević, Gradiška
Adis Smajlagić, Bihać
Milana Kovačević, Laktaši
Senka Dindić, Zenica
Nikolina Matošević, Vitez
Zorka Prcović, Trebinje
Zemira Hasanbašić, Lukavac
Željko Gavrić, Derventa
Hena Hrvić, Zenica
Mensura Alagić-Dedić, Sarajevo
Jasmina Valjevac, Tuzla
Predrag Turnić, Trebinje
Tanja Bundalo, Laktaši
Hasna Fermić,Maglaj
Hana Imamović, Bihać
Vedran Stokanović, Brčko
Mirela Knezović, Grude
Marijana Omazić, Livno
Ehlimana Šahman, Maglaj
Bojana Simović, Foča
Slavica Lučić,Trebinje
Marica Badrov, Busovača
Kristina Bralo, Vitez
Ankica Kuzmanović, Brčko
Matea Cakalin, Travnik
Berina Jusufović, Teslić
Milovan Kržić, Trebinje
Amina Džafić, Visoko
Jasmina Sulejmen, Modriča
Arna Zebić, Konjic
Azra Hujdur, Mostar
Šemsa Nuhanović, Velika Kladuša
Draško Zec, Prijedor
Jelena Zrnić, Banja Luka
Emina Hodžić, Gračanica
Safet Šiljak, Travnik
Almin Aganović,Goražde
Krstnjana Novarlić, Prnjavor
Tamara Zubac, Banja Luka
Jadranka Dragojlović, Doboj
Maida Ibralić, Tuzla
Željka Kirstić, Brčko
Gordana Dragičević, Kozarska Dubica
Gordana Lovrić Prijedor
Denis Škampo, Sarajevo
Olja Gajić, Banja Luka
Dragica Šimović, Čapljina
Nikola Rožić, Mrkonjić Grad
Jovana Mačkić, Banja Luka
Emina Muhić, Sarajevo
Gabrijela Šološa, Foča
Ljiljana Pandža, Mostar
Tanja Subotić, Šamac
Radoslav Marić, Banja Luka
Mirna Aganović, Tuzla
Biljana Stojčić, Derventa
Tamara Ždero, Bijeljina
Antonija Nikolić, Mostar
Slavica Soldat, Banja Luka
Džavid Pamuković, Gradačac
Dragan Štrbac, Bijeljina
Danijela Marijanac, Banja Luka
Suljo Muminović, Vogošća
Ružica Spasojević, Ugljevik
Samanta Topić, Banja Luka
Nedeljka Cvijanović, Kotor Varoš
Amra Ribić, Sarajevo
Vladan Janković, Srbac
Radmila Lolić, Banja Luka
Snežana Vinterfeld, Bijeljina
Vajo Krstić, Ugljevik
Azra Mezilović,Velika Kladuša
Ružica Vuković, Gacko
Mirjana Đurić, Banja Luka
Snežana Radenić, Zvornik
Ivana Trifković, Bijeljina
Adana Ćosić, Sarajevo
Mira Obradović, Prijedor
Milovan Đukić, Doboj